Uchwyt na telefon samochodowy sklep Polanów

Zachodniopomorskie

Często sięgasz z nawigacji podczas jazdy oraz nie raz daje Ciż się iść na znaczniejsze dystanse? Szukasz wysokiej jakości gadżetu, który pomoże Ci utrzymać swoją nawigację, bądź telefon komórkowy w bezpiecznym miejscu, pozostając również w obrębie Twojego wzroku i ręki? Daj na międzynarodowy i nowoczesny Uchwyt samochodowy na szybę telefon Forever CH-100, który zagwarantuje Ci luksus oraz wygodę w trakcie trasy.

Uchwyt na telefon samochodowy sklep Drawno

 

zamów kuriera Expres poczta

Uchwyt samochodowy na szybę telefon Forever CH-100 to wyprodukowany z najszerszej jakości produktów gadżet, który dedykowany jest do zamocowania na nim urządzenia elektronicznego. Z przeznaczeniem możesz pobierać spośród niego z grupą modeli smartfonów, jak, i nawigacji. Dzięki temu uchwytowi dasz sobie komfort oraz wygodę podczas jazdy, i swój telefon będziesz posiadać ciągle pod ręką, i w obrębie wzroku. Produkt ten da Twojemu urządzeniu maksymalny poziom stabilności, który zostanie zachowany nawet podczas bardzo wyboistych dróg, sprawiając, iż nie będzie ono zmieniać pozycji ani przesuwać się bądź wypadać. Obrotowa głowica gadżetu ułatwia Ci przekręcanie telefonu w kierunku 360 stopni w właściwie każdej stronie, dodatkowo że żyć wykorzystywana również w stopniu, jak zaś w pionie.

Uchwyt na telefon samochodowy sklep Drawno

Charakterystyczne cechy gadżetu – dlaczego warto się w niego wyposażyć?
Uchwyt samochodowy na szybę telefon Forever CH-100 jest DOKŁADNY, znaczy to, że z przeznaczeniem możesz korzystać za jego usługą innych urządzeń mobilnych. Kierowany jest do ekranów o przekątnej do 6,5 cala, więc z możliwością dostosujesz do niego nasz telefon bądź nawigację.

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI tego rezultatu jest niewyobrażalnie funkcjonalna a wręcz błyskawiczna. Kiedy je umieścić? Wystarczy, że przymocujesz uchwyt do szyby za pomocą dociśnięcia przyssawki, a potem zablokujesz go kliknięciem. Telefon lub nawigację zamontujesz w uchwycie za pomocą rozstawu ramion, które automatycznie dopasują się do poziomów Twojego urządzenia. Rozstaw ramion ma od 5,5 do 8,5 cm.

Dodatkowym atutem tego doskonałego uchwytu do urządzeń elektrycznych jest KOMFORT UŻYTKOWANIA, który spośród niego wychodzi. Swój telefon na gadżecie możesz użytkować również w stopniu, jak zaś w pionie, oraz co równie istotne, możesz i swobodnie pytać jego nachylenie, dzięki czemu ustawisz swoje urządzenie tak, by było owo jak najkorzystniejsze dla Ciebie.

Uchwyt na telefon samochodowy sklep Drawno

Uchwyt samochodowy na szybę telefon Forever CH-100 zapewni Twojemu urządzeniu BEZPIECZEŃSTWO oraz STABILNOŚĆ, sprawiając, iż będzie ono w sumy bezpieczne podczas jazdy, co stanowi bez wątpienia bardzo istotnym czynnikiem. Z możliwością możesz korzystać podłączonego do uchwytu urządzenia, i mieć z całych jego roli, nie wymagając tymże tymże umieszczać się podczas jazdy. Twój telefon zostanie ponadto w sumy zabezpieczony przed zarysowaniami oraz uszkodzeniami, które potrafią być podstawą wyboistych i krętych dróg.

Uchwyt na telefon samochodowy sklep Drawno

KLASYCZNY DESIGN produktu sprawia ponadto, że Uchwyt samochodowy na szybę telefon Forever CH-100 pasuje do właściwie każdego wnętrza samochodu a z stabilnością będzie idealnie wyglądał też w Twoim pojeździe. Zaprojektowany został tak, aby wyglądać modernistycznie a zarazem stylowo, zachowując przy tym wartość zadania oraz wygodną klasę.

Uchwyt na telefon samochodowy sklep Drawno

zobacz również Uchwyt samochodowy na szybę na telefon Forever CH-100

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *